Federasyonumuz kurulları; Başkanımız Sezer Huysuz’un katılımıyla 2017 yılı içinde yapılan gerek yurtiçi gerekse yurt dışı müsabakaların değerlendirmesinin yanı sıra 2018 yılı planını görüştü.

Teknik, Lig, Merkez Hakem ve Eğitim Kurulları ile THOM Merkez antrenörleri ve Milli Takım antrenörlerinin katılımıyla iki gün süren toplantıda, 2017 yıl içinde yapılan faaliyetlerde görülen eksiklikler ve çözümleri ele alındı.

Genel olarak, tüm kurulların verimli ve yoğun bir faaliyet dönemi geçirdiğini ifade eden Başkanımız, 2020 ve 2024 yılında yapılacak Olimpiyatlarda judo olarak başarılı bir performans sergilemek için birlikte; gerek kurullar, gerekse tüm yaş gruplarında yer alan sporcuların en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmak için üzerlerine düşeni yerine getireceklerini kaydetti.

Huysuz ayrıca, bu toplantıda ele alınan konuları ve  üzerindeki önerileri de dikkate alarak başlıklar halinde toplayacaklarını, son değerlendirmeyi önümüzdeki ayın ilk haftasında Antalya’da yeniden gözden geçirip karara bağlayacaklarını da ifade etti.

judo.gov.tr - 30 Kasım 2017